گیو
گیو. [و] یکی از سرشناس ترین پهلوانان ایرانی است. وی داماد رستم از سمت بانو گشسب و بر پایه شاهنامه فردوسی پدر بیژن است. نام گیو در متون پهلوی ویو و گیو ضبط شده و او پسر گودرز و از جمله جاویدانان است. این اسم در طبری "یی" ضبط شده و این شکل محققا از ویو پدید آمده است. همین نام را در کتیبه اشکانی بیستون به صورت معمول در پهلوی و فارسی یعنی گیو با یاء مجهول می بینیم. از مهمترین کارهای گیو جستجوی هفت ساله و جستن کیخسرو و بازگرداندن او به ایران است. همچنین گیو در نبرد یازده رخ، گروی زره که سیاوش را کشته بود، در نبردی تن به تن شکست داد و کشت. ( لغت نامه دهخدا )


تولید
تولید در کشور امروزه بسیار اهمیت دارد. اما نباید فراموش کرد که تولید بی کیفیت اثری معکوس خواهد گذاشت و باعث بی اعتمادی خواهد شد. تولید با کیفیت نیازمند ابزاری دقیق و به روز است. گروه تولیدی گیو با بهره گیری از مدرنترین دستگاه های تولیدی، توانسته است محصولاتی متنوع و با کیفیت را تولید نماید. گیو سعی کرده است تا با تلفیقی از هنر و صنعت، محصولاتی تولید نماید که باب طبع مشتریان با طیف گسترده ای از سلایق و علایق باشد.


طراحی
همانطور که تولید نیازمند لوازم و ماشین آلات به روز است، نیازمند طراحی دقیق و مدرن نیز هست. اگر با طراحی و نیاز به روز حرکت نکنیم، عقب خواهیم افتاد و به طبع شکست خواهیم خورد. گیو با در اختیار داشتن دپارتمان طراحی جدا و مستقل سعی کرده است تا در کنار اصالت ایرانی محصولاتی را تولید نماید که به روز و کاملا مدرن هستند.


برند های معتبر
برندهای معتبر جهانی همواره مورد توجه بوده اند و با توجه به شرایط کنونی شاید خرید از اینگونه برندها کمی دشوار باشد و نیازمند سفر به کشور دیگر باشد. گیو بر آن است تا بتواند نیازهای تمام جامعه را برطرف کند. از این رو آماده ارائه خدماتی از جمله خرید از سایت های معتبر پوشاک موجود در سایر کشورها، است.


خدمات اینترنتی
شاید مهمترین معضل در زمینه خرید اینترنتی عدم اعتماد به اینگونه خرید باشد. گیو همواره در کنار مشتریان خواهد بود تا با خیالی آسوده آنچه را که می خواهند در زمانی که مدنظرشان است، در سریع ترین حالت ممکن به دستشان برسد و نگرانی از بابت بازگشت کالا نداشته باشند.

تمام تلاش گیو این است تا بتواند با تلفیق اصلت، هنر و صنعت محصولاتی را تولید نماید که خواسته ی مشتریان باشد و همه قشرهای جامعه بتوانند از آن استفاده نمایند. گیو در تمام مراحل در کنار شما خواهد بود تا بتوانید خریدی لذت بخش داشته باشید.