خوش آمدید

گیو مد

دسته بندی ها

پوشاک از نزدیکترین محصولات به انسان است. هرچند که ما به خودرو، خانه، ابزار کار و خیلی چیزهای دیگر نزدیکیم ولی پوشاک به ما چسبیده اند! برای ما مهم است حتی لباس هایی که کسی آن ها را نمی بیند هم زیبا و دست کم راحت و دوست داشتنی باشد. لباس هایی که دیده می شوند هم که جای خود دارند.

گاهی لباس ها دردسر ساز و گاهی سرنوشت ساز می شوند. ملاقات های سیاسی، مراسم معارفه، خواستگاری، جشن ها و خیلی فضاهای دیگر را می توان نام برد که لباس مخصوص به خود را دارند. وقتی حتی برای خواب هم پوشش های تخصصی وجود دارد، دیگر نمی شود به چشم یک پدیده عادی لباس ها را نگاه کرد.

همه این ها را گفتیم که به مهم بودن کیفیت پوشاک اشاره کنیم. گیو مد با آگاهی از این توضیحات، بر آن است تا استانداردهای خاص خود را به تولیداتش تعمیم دهد. تلاش این گروه، پایبندی به اصولی است که در ابتدای راه برای خود ترسیم کرده است. گیومد می خواهد همگام با ویژگی های به روز مد و سبک پوشش، اصل کاربرپسند بودن و کیفیت را یکجا جمع کند. گیومد هرگز با تمرکز بر بازاری بودن (تولید تجاری محض و با اولویت فروش بیشتر)، اقدام به تولید محصول نمی کند؛ بلکه نیاز مصرف کننده نهایی محصول را اولویت تولید قرار می دهد. ما اینطور فکر می کنیم که در این شرایط، فروش خود به خود اتفاق خواهد افتاد.

به طور خلاصه، اهم استاداردهای تولید پوشاک گیومد در سرخط های زیر قابل رویت است:

1 – استفاده از پارچه های مرغوب تولید شده توسط بهترین کارخانه ها

2 – بهره گیری از ماشین آلات به روز دوخت و چاپ

3 – استفاده از نیروی انسانی ماهر و متخصص

4 – تولید کالای با دوام همراه با ضمانت های تعویض و عودت

5 – گسترش پوشش سطح دسترسی کاربران به محصولات گیومد

6 – ارائه تنوع بالا در محصولات برای افزایش قدرت انتخاب و قدرت خرید

نظرات: 0

بدون نظر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما قابل انتشار نیست. فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*